درباره ما

خودتان را غافل گیر کنید!

Wondercrate یا صندوقچه ی شگفتی، اولین بسته ی غافلگیرکننده ی ایرانی با موضوع کتاب و کتاب خوانی است که توسط هدیه غرات راه اندازی شده! به مناسب مناسبت های مهم یا بر اساس موضوعی که برای بسته انتخاب می شود، داخل این صندوقچه با یک یا دو کتاب که عضو جدایی ناپذیر آن است به همراه آیتم های جذاب دیگر پر می شود. چرا به این بسته می گوییم "غافل گیرکننده"؟ چون خریداران تنها از یکی دو تا از آیتم های بسته ها با خبر می شوند و بقیه را هنگام دریافت بسته خواهند دید!

واندرکریت در آماده سازی بسته ها و سایر محصولات با برندها و طراحان داخلی همکاری می کند که هم هنر آن ها بهتر دیده شده و هم کارآفرینی صورت بگیرد. از دوستانی که در زمینه های مرتبط فعالیت دارند، درخواست به همکاری می شود. جهت ارتباط بیشتر می توانید با ایمیل واندرکریت در ارتباط باشید.

علاوه بر این، محصولات دیگر واندرکریت شامل شمع های معطر اختصاصی مرتبط با کتاب و کتابخوانی می باشد که عطر ملایم داشته و ماندگاری بالایی دارند.

ساک های پارچه ای اختصاصی واندرکریت محافظ محیط زیست بوده و تلاش واندرکریت بر این است که با استفاده از طرح های جذاب و تازه به رایج شدن فرهنگ عدم استفاده از کیسه های پلاستیکی را در جامعه کمک اندکی نماید.

محصولات متنوع بیشتری در مراحل آماده سازی هستند تا به پر بار تر شدن این کسب و کار کوچک کنند.

از اینکه به ما اعتماد می کنید نهایت سپاس را داریم.


برای دیدن بسته های قبلی اینجا را کلیک کنید!